Kontaktai

info@renginiaivaikams.lt

 

Užsakymai:

8-615-88877

Administracija:

8-615-88822

 

Parašykit mums

Vaikų gimtadienių ir kitų švenčių programos vedamos lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis.

Kalėdų senelis

Kalėdų senelis ir kalėdines programos vaikams ir suaugusiems

„Aš – Kalėda! Atėjau iš ano krašto, kur miltų kalnai, midaus upės, alaus ežerai; saldainiais ten lyja, riestainiais sninga. Nešu laimę, derlių ir visokį labą. Prašau dureles atidaryti ir į aną kraštą nevaryti.“

Pagal lietuvių liaudies tradicijas parengta kalėdinė programa vaikams su tradiciniu lietuvišku Kalėda.

 

 

Muzikinis spektaklis vaikams Kalėdų senelių istorijos

Ar kada nors susimąstėte, kaip Kalėdų Seneliui pavyksta per vieną naktį apkeliauti ir pasveikinti visus visus pasaulio vaikus?

Atskleisiu jums nedidelę paslaptį –  Kalėdų naktį jis dirba ne vienas...

Kalėdų Senelis turi daugybę draugų. Pirmiausia, tai kiti Kalėdų Seneliai, kurie taip pat gauna vaikučių laiškus ir stengiasi išpildyti kiekvieno norą ar  svajonę. Būtent taip ir atsiranda dovanos vaikams, po kiekviena Kalėdų eglute.

 

Kalėdų Senelis vaikams ir suaugusiems į namus, įmonėms, darželiams

Šventiniu laikotarpiu siūlome padaryti staigmeną artimiesiems, draugams, bendradarbiams. Kalėdų senelis mielai atvyks į Jūsų namus, biurą ar kitą vietą ryte ar vakare, sningant ar lyjant ir atneš pilną maišą Kalėdinės nuotaikos.

Jūsų pageidavimu kartu su Kalėdų Seneliu gali atvykti Snieguolė, Nykštukas ar bet kuris kitas mūsų personažas.

Kalėdinės programos vaikams ir suaugusiems su Kalėdų Seneliu ir Klounu

Į cirką irgi ateina Kalėdos. O labiausiai jų laukia Klounas Bimbo ir Kloune Bambė. Kad linksmai sutikti Kalėdų Senelį jie uoliai ruošia linksmą cirko programą. Mokosi žongliruoti, rodyti fokusus ir visaip kitaip linksmintis. Kad programa tikrai pavyktų, vaikai taip pat turės pagelbėti ir sudalyvauti joje. Ar patiks Kalėdų Seneliui jungtinis vaikų ir klounų pasirodymas ir ar gaus visi dovanų, pamatysite užsakę šią programą.

Kalėdinės programos vaikams ir suaugusiems į namus, įmonėms, darželiams

Visas miškas džiaugsmingai laukia artėjančios smagiausios metų šventės – Kalėdų. Keturi geriausi draugai – laputė, meškutė, zuikis ir vilkas, beieškodami kalėdinės eglutės miško pakaršty, aptiko  mažą trobelę. Rodos, kad joje nėra nė gyvos dvasios..? Susidomėję žverėliai priėjo arčiau namelio ir staiga trobelės durys atsivėrė. Iš ten pasigirdo labai liūdna dainelė.  Pamiršta ta diena, kai šiuose namuose aidėdavo džiaugsmas ir juokas.

Kalėdinės programos vaikams ir suaugusiems su Kalėdų Seneliu ir Katinu Pūkiu

Pasirodo, ne tik vaikai, bet ir katinai švenčia Kalėdas, tad katinas Pūkis pasiruošęs surengti pačią smagiausią šventę. Susišukavęs ūsus, pasipuošęs spalvingu šalikėliu su nekantrumu atsliūkina pas vaikus, o kad Kalėdų Senelio, nešino maišu dovanų laukti būti ne taip ilgu Pūkis pralinksmins savo šokiais ir dainelėmis, išmokys tykoti Kalėdinių pelyčių, kad šios nesugraužtų Seneliui skirtų sausainių...

Kalėdinės programos vaikams ir suaugusiems su Kalėdų Seneliu ir Sneguole

Susikrovę visas dovanas į Kalėdines roges, Kalėdų Senelis ir Snieguolė iš Laplandijos linksmai keliauja pas vaikus, kartu atsinešdami net tik maišą dovanų, bet ir šiltą papasakojimą apie Laplandiją. Po ilgos kelionės Kalėdų Senelis kiek pavargęs, o kad jis neužsnūstų Snieguolė pasirūpins vikriais šokiais ir Kalėdinėmis dainelėmis. 

Kalėdinės programos vaikams ir suaugusiems su Kalėdų Seneliu ir Karlsonu

Karlsonas, kuris  gyvena ant vaikų darželio stogo galiausiai ropščiasi žemyn. Neatlaikęs šaltuko ir varveklio, įkyriai pakibusio ant nosies žada pasišildyti vaikų draugijoje. Kas geriau apšildo nei Karlsono makšta. Tačiau pamiklinti reikia ne tik kojas, bet ir smegenis, tad atokvėpio minutę skirsime mįslėms. Pasirodo, Karlsonas nusiropštė nuo savo stogo pačiu laiku, nes į svečius atkeliauja Kalėdų Senis su maišu dovanų, kuriame Karlsonas tikisi rasti ir savo šventinį stiklainį uogienės.

Kalėdų Senelis vaikams ir suaugusiems į namus, įmonėms, darželiams

Visi vaikai mėgsta žaisti slėpynes, ieškoti lobio, o dar labiau jiems patiktų susekti patį Kalėdų Senelį. Mūsų linksma mažoji Fėja  prašys vaikų pagelbėti sugauti dovanėlių nešiotoją, tad visi pasiruoškime užimti savo slėptuves - už mamyčių ir tėvelių ar Kalėdinės eglutės, sulaikykime kvapą ir pasiruoškime čiupti Kalėdų Senelį!  Ji atskleis paslaptį, kaip tai padaryti ir namuose, nes kvapniems Kalėdiniams sausainiams ir šiltam pienui niekas negalėtų atsispirti...

Kalėdų Senelis vaikams ir suaugusiems į namus, įmonėms, darželiams

Per patį darbymetį Kalėdų Senelį aplanko šventinė depresija: Snieguolė pasiemė atostogų, nykštukai sloguoja, o Kalėdiniai elniai šiek tiek pasiklydo. Vienintelė išeitis – kreiptis pagalbos į pačius sumaniausius vaikus. Kadangi Kalėdų Senelis nori suburti pačią šauniausią pagalbininkų komandą, jums reikės praeiti eilėraštukų, šokių, mįslių ir juokingų žaidimų išbandymus. Aišku, patį svarbiausią darbą – dovanėlių dalinimą gali atlikti tik pats Kalėdų Senelis, tad visi patriname rankeles ir nepamirštame, kad už gerus darbus ir dovanėlės geros.