Kontaktai

info@renginiaivaikams.lt

 

Užsakymai:

8-615-88877

Administracija:

8-615-88822

 

Parašykit mums

Vaikų gimtadienių ir kitų švenčių programos vedamos lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis.

Kūrybingų, smalsių, daug ką norinčių veikti vaikų laukia nepakartojami įspūdžiai mūsų kūrybinėse dirbtuvėlėse.  Veiklos atsiras kiekvienam dideliam ir mažam. Kviečiame kartu pasinerti į vaizduotės pasaulį, kuriant sau artimiausią meno kūrinį. Su savimi būtina turėti gerą nuotaiką ir norą kažką sukurti.

 

Draugystės apyrankės

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kūdikio laukimo šventė

Siūlome besilaukiančiai draugei surengti Kūdikio laukimo šventę.  Parodyti dėmesį, padovanoti dovanų, pasilinksminti ir pasidžiaugti gimsiančiu nauju žmogučiu. Vakarėlis užsienyje vadinamas „Baby Shower”, rengiamas įprastai dalyvaujant tik moterims. Tai motinystės šventė.  Šią šventę organizuoja būsimosios mamytės draugės, sesuo, mama ar bendradarbės. Šventė gali tapti staigmena būsimai mamytei. Renginiaivaikams.lt vedėja atvyks į šventę, praves linksmų žaidimų ir užims visas susirinkusias.

Pasivažinėjimas elektriniu Trikke

Naujiena Lietuvoje - Trikke! „Trikke“ – tai žmogaus jėga arba įkraunamo akumuliatoriaus varoma triratė transporto priemonė, kuri leidžia važiuoti grandinės ir pedalų neturinčia transporto priemone, net nepaliečiant koja žemės. Šią konstrukciją sudaro stabili tritaškė platforma, kuri posūkyje kartu su važiuojančiuoju išsilenkia, tačiau trys ratai visada liečiasi su žeme. Važiuodami „Trikke“ lygiu paviršiumi galite pasiekti 30 km/h greitį ir  nuriedėti 80 km. per dieną.

Įgarsinimo paslaugos

Kai renginyje dalyvauja daugiau nei 25 žmonės, rekomenduojame pasinaudoti renginio įgarsinimo paslauga.

Kompaktiškas įgarsinimo komplektas nedideliems renginiams susideda iš:

Dviejų garso kolonėlių (Galingumas - 300W)

Mikšerinio pulto

2 mikrofonai

Sujungimo laidų

Įgarsinimo aparatūrą nuomojame tik užsakius Renginiaivaikams.lt renginį. Atskirai transportavimo išlaidų neskaičiuojame.

Dideli muilo burbulai vaikų šventėse

Paįvairinkite savo šventę muilo burbulais. Didžiuliai muilo burbulai visiems mažiems ir dideliems. Tai pramoga, padovanosianti Jums daug nepamirštamų akimirkų, geras emocijas, puikią nuotaiką ir įspūdingas nuotraukas.

Muilo burbulus šventėje galės pūsti visi dalyvaujantys vaikai ir jų tėveliai.

Rekomenduojamas dalyvių amžius – nuo 3 metų.

Šią pramogą rekomenduojame organizuoti lauke, tik tam reikės tinkamo oro. Diena turėtų būti be lietaus ir nevėjuota.

Balionų lankstymas vaikų šventėse

Ar žinojote, kad žaislinį pripučiamą balioną išrado profesorius Maiklas Faradėjus 1824 m.?  Jau beveik du šimtus metus balionai neišeina iš mados. Spalvoti balionai – neatsiejamas vaikų šventės akcentas. Su jais galima žaisti daugybę žaidimų, ant jų galima piešti, juos galima lankstyti.  Iš ilgų lankstymo balionų patyręs animatorius sugeba išlankstyti bet kokį gyvūną ar daiktą, viską,  ką tik sugalvotumėt. Siūlome paįvairinti savo šventę ir pasimokyti lankstyti balionus. Tai pramoga, padovanosianti Jums daug nepamirštamų akimirkų ir geras emocijas.

Piešiniai ant veidų vaikų šventėse

Piešiniai ant veidų – labai smagus užsiėmimas. Mažiems vaikučiams patinka nusipiešti veidus ir tapti mėgstamais personažais: princesėmis, katinėliais, drugeliais, piratais, tigrais ir pan.  O didesniems labai įdomu patiems išbandyti piešimo technikas ant kitų veidų. Renginiaivaikams.lt linksmoji dailininkų-animatorių komanda mielai atvyks į šventę ir išpieš svečių veidus arba praves piešimo ant veidų pamoką. Tai unikali galimybė nustebinti šventės dalyvius bei pasitelkus kūrybiškumą pasilinksminti.

Šaržai - tai juokingi, išreiškiantys žmogaus charakterį, linksmi piešiniai. Įvariuose renginiuose šaržo piešimo procesas tampa linksma pramoga bei puikiu atminimu ne tik pozuojančiam, bet ir visiems kitiems, piešimą stebintiems žiūrovams. Siūlome į savo šventę, vaikų gimtadienius ar krikštynas pasikviesti šaržistą ir sukurti visiems dalyviams įdomų reginį.

Animatorių programa vaikams (įvairiuose suaugusių renginiuose)

Kol suaugusieji dalyvauja įvairaus pobūdžio renginiuose (vestuvėse, seminaruose, suvažiavimuose, varžybose, susirinkimuose ir pan.) siūlome specialią programą kartu su jais atvykusiems vaikams.

Tai linksmų ir kūrybingų animatorių vedama programa su daugybe masinių žaidimų.

Linksmoji auklė

Norėtumėte išvykti, apsipirkti, pailsėti, bet nežinote, kas galėtų prižiūrėti Jūsų vaikus?

Mes galime Jums padėti! Mūsų Linksmoji auklė, be galo mylinti vaikus, gali jais pasirūpinti. Ji nuolat besišypsanti, kupina energijos ir drąsos, ji ne tik prižiūrės vaikus, kad jie būtų saugūs, bet ir užims juos aktualia, patinkančia veikla. Beje, Linksmoji auklė pas Jus atvažiuos, pagal Jūsų pageidavimą, persirengusi bet kokiu mūsų įmonės siūlomu personažu*.