Kontaktai

info@renginiaivaikams.lt

 

Užsakymai:

8-615-88877

Administracija:

8-615-88822

 

Parašykit mums

Vaikų gimtadienių ir kitų švenčių programos vedamos lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis.

Vaikų krikštynos

Artėjant krikstynos_pradinesvarbiam įvykiui - krikštynoms, tėvelių pečius užgula rūpesčiai kaip jas suorganizuoti. Taip norisi, kad apie šią dieną liktų tik geriausi prisiminimai.

Mes galime suorganizuoti krikštynų šventę atsižvelgdami į jūsų poreikius ir galimybes.

Esame vaikų renginių organizavimo ekspertai. Išmanome krikštynų tradicijas, žinome, kaip jas suderinti su šiuolaikiniais poreikiais.

Renginiaivaikams.lt komanda siūlo visas paslaugas, kurios reikalingos, kad Jūsų šventė įvyktų sklandžiai.:

- Krikštynų idėjos
- Krikštynų koordinavimas

- Krikštynų scenarijaus sukūrimas ir įgyvendinimas
- Krikštynų atributika
- Fotografai, video operatorius
- Pagalba renkantis šventės vietą
- Šventės vietos dekoravimo paslaugos
- Transporto paslaugos
- Svečių maitinimas ir nakvynė
- Krikštynų vedėjai
- Muzikantai ir didžėjai

 Įsimintina šventė Jums ir Jūsų svečiams - tai mūsų pagrindinis tikslas.

 

Šimtus kartų matėm kaip kyla saulė, galbūt apkeliavom pusę pasaulio, ištarėm milijonus žodžių, bet kažkas tik pradeda visu tuo mėgautis. Kodėl gi mums kartu nepabandžius įsivaizduoti krikštuko ateities ir tuo pačiu prisiminti visas smagias savo gyvenimo akimirkas?

Mūsų vedėjai jums padės ne tik prisiminti vaikiškos uogienės skonį ar sukurti unikalią dainą specialiai šiai progai, bet kol močiutės ir seneliai pašnibždomis tarpusavy diskutuoja - daktaru, virėju ar rašytoju JIS bus, padės šmaikščiai paspėlioti ateities profesiją, surengs daugybę varžybų ir apdovanos originaliais krikštynų prizais. Programoje bus įtraukti visi dalyvaujantys vaikai ir suaugę.

Programą veda profesionalūs renginių vedėjai. Dirbame visoje Lietuvoje. Užsakant programą ne Vilniuje, papildomai skaičiuojamos kuro išlaidos.

Del konkretesnės informacijos teiraukitės telefonu.

Vaikų krikštynų scenarijai - planavimas, organizavimas, vedantieji Vaikų krikštynų scenarijai - planavimas, organizavimas, vedantieji

Krikštynos – graži ir jauki šventė ne tik mažąjam, bet ir tėveliams bei jų svečiams. Originalios užduotys ir nuotaikingas vedėjas gali tapti nei tik puikiu pagalbininku krikšto tėvams, bet ir likti ryškiu prisiminimu.

Svarbiausia nepamiršti, ką švenčiame, tad atidavę duoklę kūdikystei linksmų užduočių metų sukursime smagią mažylio gyvenimo istoriją, o kol seneliai varžysis popierinių lėktuvėlių lankstymo varžybose sukursime unikalią lopšinę, paspėliosime mažylio ateitį, o po daugelio metų visi kartu nuoširdžiai pasijuoksime!

Vaikų krikštynų scenarijai - planavimas, organizavimas, vedantieji  
 

Vientisa šventės koncepcija

Krikštynos – pirmoji mažylio šventė. Nors daugelis šios šventės „kaltininkų“ jos dar neprisimins, tačiau apie ją bylos nuotraukos, vaizdo įrašai ir tėvelių pasakojimai. Tam, kad šventė būtų visapusiškai tobula, būtina vientisa šventės koncepcija. Suprantama, neretai norisi kažkokių atskirų žavingų detalių, kurios tarpusavy nelabai dera. Tam, kad viskas būtų darnu, tikslinga krikštynų organizavimui samdyti profesionalus.

Idealiausiai – sugalvoti šventės temą. Vaikų krikštynos gali būti įvairios tematikos. Kadangi vaikas dar mažas, tai dažniausiai pasirenkama tiesiog spalvos tematika. Krikštynose vyrauja šviesios, linksmos spalvos, pavyzdžiui, melsva, rožinė, geltona. Remiantis spalva, parenkamos dekoracijos, maisto apipavidalinimas, stalo papuošimai ir pan. Svarbu „neperkrauti“ visko daug. Vientisai koncepcijai svarbu turėti profesionalią programą ir jos laikytis.

Krikštynų programa

Krikštynos yra viena gražiausių ir pozityviausių švenčių. Kad šventė praeitų sklandžiai ir paliktų pačius šviesiausius prisiminimus, svarbi profesionaliai parengta krikštynų programa. Mes esame tam, kad vaikų krikštynos praeitų Jums be didelių rūpesčių. Siūlome tėveliams mėgautis gražiausiomis šios šventės akimirkomis, o organizacinius rūpesčius palikti mūsų komandai. Mūsų krikštynų vedėjai sukurs nuostabią atmosferą, inicijuos unikalios krikštynų dainos kūrimą, padės šmaikščiai paspėlioti, kuo gi ateityje taps krikštijamas vaikas, surengs daug smagių žaidimų, varžybų ir kt.

Krikštynų programos įgarsinimas

Mes siūlome ne tik įamžinti vaizdą, tačiau įgarsinti visą krikštynų programą. Pasinaudoję šia paslauga galėsite vėl ir vėl grįžti į vieną gražiausių švenčių ir parodyti ją jau paaugusiam vaikui.