Kontaktai

info@renginiaivaikams.lt

 

Užsakymai:

8-615-88877

Administracija:

8-615-88822

 

Parašykit mums

Vaikų gimtadienių ir kitų švenčių programos vedamos lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis.

Spektakliai vaikams

Spektaklis vaikams Kalėdiniai nuotykiai MėnulyjeAr žinot, kad Mėnulio gyventojai mus stebi? Taip, taip  ir ne tik stebi, jie šiemet sugalvojo švęsti Kalėdas taip, kaip tai daro Žemėje gyvenantys žmonės. Tiesa, Mėnulio gyventojai nežino, kas yra Kalėdos, sniegas ir Kalėdų Senelis. Tačiau jie moka groti Mėnulio akmenimis ir uždegti danguje naujas žvaigždes.

Muzikinis spektaklis vaikams Kalėdų senelių istorijos

Ar kada nors susimąstėte, kaip Kalėdų Seneliui pavyksta per vieną naktį apkeliauti ir pasveikinti visus visus pasaulio vaikus?

Atskleisiu jums nedidelę paslaptį –  Kalėdų naktį jis dirba ne vienas...

Kalėdų Senelis turi daugybę draugų. Pirmiausia, tai kiti Kalėdų Seneliai, kurie taip pat gauna vaikučių laiškus ir stengiasi išpildyti kiekvieno norą ar  svajonę. Būtent taip ir atsiranda dovanos vaikams, po kiekviena Kalėdų eglute.

Muzikinis spektaklis vaikams “Sustabdykit Žemę“

Spektaklis „Sustabdykit Žemę“ nuneš vaikus kartu su pagrindiniais herojais Elė ir Noris į įspūdingą kelionę aplink pasaulį. Norio tėvas gyvena Afrikoje, nes yra tikrų tikriausias liūtų tyrėjas, todėl  namie pasirodo retai. Ir nors Noris neprisipažįsta, jis  labai pasiilgsta tėčio, štai kodėl jis svajoja, kad pasaulyje būtų viena vienintelė Lietuva. Kartu su pussesere Ele jie patenka į senelių palėpę, kur randa stebuklingą žemėlapį. Herojams netyčia suplėšius žemėlapį prasideda žemės drebėjimas, kuris atitraukia kiekvieną šalį toli viena nuo kitos.