Kontaktai

info@renginiaivaikams.lt

 

Užsakymai:

8-615-88877

Administracija:

8-615-88822

 

Parašykit mums

Vaikų gimtadienių ir kitų švenčių programos vedamos lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis.

Žiema žiema lauk iš kiemo! UŽGAVĖNĖS - sena tradicinė lietuvių šventė, švenčiama likus 7 savaitėms iki Velykų. Žiemos ir pavasario būtybės, Lašininis ir Kanapinis nuo Kalėdų iki Užgavėnių tarp savęs pykosi, o dabar ruošiasi linksmam, improvizuotam mūšiui...

Visi dalyvaujantys pavirs Užgavėnių personažais, važiuos, bet ne ratais, dalyvaus Užgavėnių būrimuose, supsis muzikinėse supynėse, spės iš Užgavėnių oro, šoks, mįsles mins, žais aktyvius žaidimus ir visaip kitaip bandys pažadinti iš miego šalčio sukaustytą žemę, suteikti jai derlingumo galią. Programos pabaigoje galime organizuoti skaniausių blynų konkursą.

Taip pat galime pasiūlyti vaikų renginio įgarsinimo paslaugą.

Mūsų programų tikslas: supažindinti vaikus su  nuotaikingais personažais ir apjungti visus bendrai veiklai – linksmybėms. Taip pat sukurti šiltą, jaukią, nepaprastą atmosferą, kurioje vaikai jaustųsi ypatingi. Renginiaivaikams.lt programomis siekiame lavinti vaikų vaizduotę, išradingumą, suteikti daug gerų, švelnių emocijų, mokyti draugiškumo.

Užgavėnių  programą vedame Jūsų nurodytoje vietoje Vilniaus mieste. Už papildomą mokestį galime atvykti ir į kitus miestus.

Programa vedama lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Užgavėnės
Užgavėnės
Lašininis ir Kanapinis
Lašininis ir Kanapinis
Lašininis ir Kanapinis
Lašininis ir Kanapinis
Lašininis ir Kanapinis