Kontaktai

info@renginiaivaikams.lt

 

Užsakymai:

8-615-88877

Administracija:

8-615-88822

 

Parašykit mums

Vaikų gimtadienių ir kitų švenčių programos vedamos lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis.

Gimtadieniai vaikams

Personažai gimtadienio šventei

Jei svarstote, ar verta vaiko gimtadieniui užsakyti personažą, atsakymas „tikrai taip!“. Personažas puikiai užims visus šventės dalyvius. Jų dėka gimtadieniai vaikams taps įsimintini ir nepamirštami.

Mes siūlome itin platų personažų pasirinkimą, todėl daugelis atrasite savo vaiko mėgstamą veikėją. Mergaites ypač nudžiugina išdykusi ir vietoje nenustygstanti Pepė Ilgakojinė, populiarioji Hello Kitty bei dailioji pelytė Minė, mažesnes mergytes itin žavi muzikinės kelionės su Bite Maja programėlė, taip pat iš pasakų nužengusios Pelenė, Alisa iš Stebuklų šalies ir kt.

Berniukai savo šventėse labai apsidžiaugia atvykusiu Betmenu, žmogumi voru, baisiaisiais ir paslaptingaisiais vampyrais bei nuolat šmaikščiu ir geros nuotaikos nestokojančiu Karlsonu, atskridusiu tiesiai nuo stogo.

Vaikų gimtadienio programa Makedo - animatoriai, personažai
Vaikų gimtadienio programa Makedo - animatoriai, personažai

Sutapimas ar ne, tačiau japonų kalboje “Do” reiškia kelią. Ir ne šiaip bet kurį kelią, o Tąjį .. ypatingąjį.  Taigi, išvertus iš anglų ir japonų kalbų MakeDo reiškia kvietimą atrasti savo Ypatingąjį Kelią..

Visiems vaikams patinka statyti barikadas, namus, landžioti slaptais tuneliais ir koridoriais. Siūlome puikią galimybę tai įgyvendinti gimtadienio ar kitos vaikų šventės metu.

MakeDo - tai įkvepianti socialinė misija ir žaidimas kartu:
- Atrask: pamatyk tai kas aplink tave naujai!
- Sukurk: išlaisvink savo vaizduotę!
- Žaisk: įkvėpk savo kūriniui gyvybę!
- Dalinkis: savo idėjomis su kitais!
- Įkvėpk: kitus ir pats semkis įkvėpimo iš kitų! 

Šioje idėjoje svarbiausia ne tikslas, o pati kelionė!

MakeDo remiasi koncepcija, kad jei duosime vaikui įspūdingą naują žaislą, tikėtina, kad jis jam nusibos per valandą, tačiau jis gali būti užsiėmęs visą dieną su paprasčiausia kartonine dėže.  Vaikai, o gal ir mes visi, labiausiai įsitraukiame tuomet, kai mums suteikiami įrankiai surasti atsakymą, o ne tiesiog pateikiamas pats atsakymas.

Šiai programai papildomai reikės įsigyti jungiamųjų detalių rinkinį, kurio kaina 35 €, o taip pat turėti kartono bei piešimo priemonių.

Vaikų gimtadienio programa Karlsonas nusileidžia nuo stogo
Vaikų gimtadienio programa Karlsonas nusileidžia nuo stogo

Gimtadienį  veda šmaikštusis smaližius Karlsonas. Linksmuolis uogienės mėgėjas supažindins vaikus su gyvenimo ypatumais ant stogo, pomėgiais, papasakos apie savo kasdienybę, įtraukdamas vaikus į nuotaikingus žaidimus.  Šis vyrukas pačiame jėgų žydėjime, tad vaikų laukia judrios užduotys, šokių pamokėlė, skaniausio torto rinkimai ir daug Karlsono pokštų. Mažiausiems šventės dalyviams Karlsonas gali nupiešti linksmus paveikslėlius ant veido ir išlankstyti linksmą baliono gyvūnėlį.

Vaikų gimtadienio programa Žvaigždžių Cunamis - animatoriai, personažai

Visi tėveliai prisimena beždžioniukų diskotekos laikus ir kaip smagu būdavo pasirodyti scenoje, vaidinant patinkantį atlikėją. Visiems, kam patinka muzika, šokiai ir yra noras išmėginti žvaigždišką darbą parengėme labai energingą ir linksmą programą – parodijų šou! Ši programa unikali ir net naudinga tuo, jog ne tik atvykę vedėjai stebins ir net juokins savo paruoštais pasirodymais, tačiau pasirodyti ir sužibėti turės visi šventės dalyviai!!!  Juk šis vakarėlis yra skirtas tam, kad kiekvienas galėtų pasijusti tarsi tikra žvaigždė!

Kiekvienas individualiai ar keliese susibūrę į grupę, atliks savo paruoštą pasirodymą, o kai nuotaika ir atmosfera įsisiūbuos, gaus dar ir užduotėlių (muzikinių, šokio, vaidybos). Visko labai ir nepavyktų įvardinti, nes laukia visko visko ir daug daug daug, o, svarbiausia, pasibaigus programai – nuo juoko sustiprėję pilvo raumenys – garantuoti!

Hello Kitty
Hello Kitty

Pasak legendos linksmoji Hello Kitty gimė Londono priemiestyje lapkričio pirmą dieną. Ji yra labai maloni ir atvira mergytė, nuoširdžiai mylinti visus pasaulio vaikus. Ji mėgsta gaminti maistą, o jos mėgstmiausias patiekalas – mamos gamintas obuolių pyragas. Hello kitty tikrai žino kaip skaniai pagaminti gimtadienio tortą. Kitty mėgsta dainuoti, piešti, žaisti ir linksmintis su vaikais.

Sužinoti daugiau apie šią mielą madų žinovę galite pasikviesdami ją į savo gimtadienį. Pasinerkite į rožinį pasaulį kartu su Hello Kitty.

Žmogus Voras
Žmogus Voras

Dar vakar drovus Piteris Parkeris buvo paprastas moksleivis, iš kurio visi tyčiojosi ir kurį pravardžiavo nevykeliu, tačiau vieną gražią dieną viskas pasikeitė - vaikiną sutiko dideli gyvenimo pokyčiai! Po keisto voro įkandimo Piteris įgyjo stebuklingų galių ir jo gyvenimas apsivertė aukštyn kojom, dabar jis pasitiki savimi, turi daug jėgų, vikrumo, lankstumo, o svarbiausia gebėjimą lipti sienomis. Paslaptingas žmogus voras gelbėja tuos, kuriem labiausiai reikalinga pagalba. Prisijunk ir tu į žmogaus voro nuotykius, tegul tavo gimtadienis tampa nepamirštamu!

Vaikų gimtadienio Pelytės Minės programa
Vaikų gimtadienio Pelytės Minės programa

Beveik prieš 80 metų gimęs legendinis, pastarąjo šimtmečio animacijos simbolis - Pelytė Minė net ir dabar džiugina milijoną vaikiškų širdžių. Ji kviečia visus vaikus prisijungti ir keliauti į magišką pasaulį, kuriame gyvena visos planetos pasakos. Kartu su linksma ir drąsia pelyte vaikai turės išspręsti nemažai užduočių ir galvosūkių, taip pat mokytis skaičiuoti, skirti spalvas ir formas. O koks gimtadienis be šokių, mankštelių ir gimtadienio torto! Pelytė Minė pasistengs, kad Jūsų vaiko švente taptų nepamirštama. Tai ne tik įdomi, bet ir linksma gimtadienio programa, kurios metu nebus nuobodu nei vienam šventės svečiui.

Vaikų gimtadienio programa Gudruolių ringas

Gudruolių ringas – tai vaikams ir paaugliams pritaikyta protų mūšio programa, įterpiant linksmybes, žaidimus ir aktyvias užduotis po kiekvieno klausimų turo. Šventės dalyviai susiburs į komandas, varžysis tarpusavyje ir turiningai praleis laiką.  Programa ne tik azartiška, bet ir  linksma.

Programa  sudaryta iš pramoginių, muzikinių, istorinių, geografinių ir kt. klausimų, orientuotų į dalyvių amžių.

Vaikų gimtadienio programa Fokusininko magija - animatoriai, personažai
Vaikų gimtadienio programa Fokusininko magija - animatoriai, personažai

Dingstantys ir vėl netikėtai atsirandantys daiktai, triukai su kortomis, stebuklingi mazgai, paslaptingas šviesos šaltinis ir daugybė kitų fokusų linksmoje ir nuotaikingoje Fokusininko programoje. Ši programa puikiai tiks vaikų gimtadieniuose ar kitose šventėse, kai norima nustebinti ir sudominti visus susirinkusius.

Muzikinė kelionė po pasaulį su Bite Maja
Muzikinė kelionė po pasaulį su Bite Maja

Bitė Maja visą savo gyvenimą keliauja po pasaulį, domisi skirtingomis kultūromis, jų šokiais ir dainomis. Linksma, draugiška ir energinga bitė į savo nepamirštamus ir pramuštgalviškus nuotykius kviečiasi vaikus. Drauge pasinėrę į kelionę, išmoksime afrikietiškų dainų, šoksime lyg tikri indėnai, gaminsime australiškus amuletus, bei atskleisime indiško gyvenimo paslaptis. Bet svarbiausia išmoksime, jog daina suvienija visus vaikus bet kokiame pasaulio krašte. Bitelei rūpi susidraugauti su vaikais, išgirsti jų svajones ir žaidimo principu ugdyti mažųjų muzikinį, kultūrinį supratimą. Taigi, pirmyn į kelionę!

Į šventę atvykusi Bite Maja tuoj pat atlieka savo prisistatymo pasirodymo. Nuo pat pirmų akimirkų vaikai pajus draugišką, dėmesingą, linksmą, įdomų ir rūpestingą personažą savo šventėje. Pakvietus į kelionę, atliksime bites mankštą ir taip pasiruošime kelionei su nuotykiais ir kliūtimis po pasaulio platybes.

Burtų keliu ištrauksime savo kryptį į pasaulio kraštą. Tai gali būti Afrika, Australija, Indija, Ispanija ar Amerika. Kiekvienoje šaly vaikai sužinos kultūros ypatumus, išgirs dainas ir išmoks šokius.
Afrikoje su skambiosios bitės Majos pagalba mažieji draugai vaidins laukinius gyvūnus, atsidurs dykumos pakraščiuose ir galų gale išmoks tolimųjų genčių dainą 'Kam Duliu'.

Indijoje bite supažindins su šio krašto tradiciniais instrumentais, taip pat vienu iš jų pagros, kol vaikai dalyvaus rytiečių šokio konkurse. O pasilinksminimui nusikelsime į abraomų laikus ir žaisime pašėlusį žaidimą Karalius Abraomas.

Kelionėje Į Ameriką su vaikais plepėsime apie jų svajones, troškimus ir taip pažinsime vienas kitą. Bitelė padės sukurti nuostabią aplinką su daina 'Svajonė'. Senųjų indėnų krašte dalyvausime stebuklingos arbatos gėrimo ceremonijoje, o prieš paliekant kraštą šoksime laukinius šokius ir kartu su bite Maja dainuosime paslaptingą dainą 'Kumule Fysta'.

Paskutinė šalis, kurią vaikai patirs - Australija. Šventės dalyviai lipdys australiškus amuletus, saugančius nuo piktųjų dvasių, kol bitė kurs smagią muzikinę aplinką.

Bitė Maja kalbės ir mokys vaikus jiems suprantama kalba, mažieji draugai patirs begalę nepamirštamų įspūdžių, išmoks plačiojo pasaulio paslapčių, susidraugaus ir taps vieninga keliautojų grupe.

Vampyrų programa vaikų gimtadieniams ir kitoms šventėms
Vampyrų programa vaikų gimtadieniams ir kitoms šventėms

Vampyrai ir vampyriukai,  kurie ilgą laiką buvo pasislėpę vengdami  saulės šviesos,  pakyla iš karstų ir pradeda drumsti gyvųjų ramybę, keldami netikėčiausius gimtadienio pokylius! Drąsiems ir daug apie vampyrus žinantiems vaikams, ši programa labai patiks, nes po vampyriško veido grimo kiekvienas galės įsijausti į šių siaubą keliančių padarų gyvenimą.

Vampyrai pasakos šiurpą keliančias istorijas, šoks nematytus šokius, dainuos mistines dainas. O svarbiausia - mūsų mažųjų draugų lauks  įspūdingas magijos pasirodymas ir daug neįtikėtinų siurprizų!

Raudonkepuraitės programa vaikų gimtadieniams ir kitoms šventėms
Raudonkepuraitės programa vaikų gimtadieniams ir kitoms šventėms

Linksma, išdykusi ir nuotykių ieškanti Raudonkepuraitė nekantrauja susitikti su vaikais –smagiose gimtadienio šventėse!

Raudonkepuraitės draugijoje nebus liūdna nei vienam svečiui atvykusiam į gimtadienio fiestą! Geriausia visų vaikų, o taip pat gyvūnų, paukščių ir augalų draugė, išmokys naujuosius bičiulius linksmintis dainuojant smagias dainelės, šokant įvairiausius šokius. Gimtadienio šventės metu, Raudonkepuraitė atskleis tikrąją savo istoriją, o jos krepšelyje vaikai ras ne tik smagių žaidimų ir užduočių, bet ir įriausių gėrybių bei dovanų.

 

Vaikų gimtadienio programa Senamiesčio kodas

Senamiesčio kodas – tai aktyvus orientacinis žaidimas po Vilniaus senamiesčio gatveles ir istorines vieteles. Vaikai bus padalinti į dvi komandas ir turės galimybę susirungti tarpusavyje, tikslingai pritaikydami turimas žinias ir nuovoką. Vaikų veiksmus ir viso žaidimo eigą kuruos du koordinatoriai, kurie užtikrins, kad visas žaidimas vyktų sklandžiai ir sąžiningai. Žaidimas turi kelis tikslus (pagal išankstinį pasirinkimą):

1. Reikia surasti šventės vietą (žaidimo pradžioje vaikai nežino, kur vyks šventė)
2. Vaikai atranda lobį (šventės vietoje).

 

Vaikų gimtadienio programa Princesių akademija su teminiu personažu
Vaikų gimtadienio programa Princesių akademija su teminiu personažu

Kažkas svajoja valgyti uogienę su Karlsonu, kažkas mąsto apie piratų lobį, o kai kurios norėtų tapti tikromis princesėmis... Kaip gerai, kad mes turime princesių akademiją, kurioje galima išmokti ne tik gražiai šukuotis ar pasidaryti nuostabių papuošalų, bet ir kerėti draugus šypsenų burtais! Visi žino, kad šioje akademijoje net namų darbai yra stebuklingi.. Drąsiai ženkite į princesių pasaulį, kuriame išmoksime gražaus elgesio, linksmų žaidimų ir princesių paslapčių. Taip pat įtikinsite, kad šypsena gali ne tik pradžiuginti, bet ir užkerėti daiktus...

Gimtadienis su karate - Vaikų gimtadieniai su teminiais ir pasakų personažais
Gimtadienis su karate - Vaikų gimtadieniai su teminiais ir pasakų personažais

Karate yra ne technikos rinkinys nugalėti priešą, bet visų pirma tai galimybė, fizinių pratimų ir sunkaus darbo treniruočių metu dėka, padėti formuotis žmogaus charakteriui.

Gimtadienio programa skirta ne tik supažindinti vaikus su karate sportu, bet ir linksmai bei įdomiai praleisti šventę.

Pirmiausia vaikai bus supažindinti su karate, išgirs įdomių istorijų apie šį sportą ir sužinos istoriją apie paprastą berniuką, norėjusį tapti stipriausiu pasaulyje. Pasimokę tarti ir skaičiuoti japoniškai, vaikai pasimokys pagrindinių judesių, pamatys trenerio pasirodymą prieš įsivaizduojamą priešą. Programoje žaisime daug reakcijos žaidimų, bet taip pat ir mokysimės atsipalaiduoti. Jubiliatui teks garbė apsirengti kimono ir susirungti su visais gimtadienio svečiais. Šventės pabaigoje torto ceremonija ir japoniškas draugų pasveikinimas.

Įdomi, sportinė gimtadienio programa tiek berniukams tiek mergaitėms. Šiltuoju metų sezonu ją galima vesti ir lauke. O šaltuoju sezonu praverstų nedidelė salė ar didesnis kambarys.

 Pepė Ilgakojinė - vaikų gimtadienio programa, animatoriai, personažai
 Pepė Ilgakojinė - vaikų gimtadienio programa, animatoriai, personažai

...Iš pažiūros, jūreivio duktė Pepė - kaip ir visos mergaitės, gal tik kiek gyvesnė ir ryžtingesnė, tačiau, dėmesio, - ši mergaitė viena ranka gali pakelti arklį arba aukso pilną skrynią!  Pepė Ilgakojinė tokia drąsi, kad išdrįsta padaryti viską, kas tik jai šaus į galvą. Ji savimi pasitikinti ir miela, o jos gyvenimas kupinas nuotykių ir vaikiško humoro, todėl neverta stebėtis, kodėl ji taip patinka mažiesiems.

Gimtadienio metu vaikai išgirs Pepės Ilgakojinės istoriją, žais beprotiškai linksmus žaidimus, krės pokštus, šoks ir darys viską, kas tinka prie ilgų dryžuotų kojinių ir strazdanų ant nosies. Pepė net žino stebuklingo torto gamybos receptą, kuriuo pasidalins su šventės dalyviais. Ir be abejo, ji nepamirš svarbiausio gimtadienio akcento – jubiliato karūnavimo, sveikinimų bei torto ceremonijos. Tikėkimės niekas nesprogs, namai nesugrius, o bus labai linksma.

Vietoje nenusėdinti Pepė Ilgakojinė gali aplankyti ir tave! Kartu ji gali atsivesti Piratą Džeką, su kuriuo mėgsta keliauti per pasaulį.

Vaikų gimtadienio programa Betmenas - animatoriai, personažai
Vaikų gimtadienio programa Betmenas - animatoriai, personažai

Vaikams be galo patinka super herojai. Juk kiekviename mūsų slypi herojus, kuris skatina mus išlikti garbingais ir kilniais, suteikia jėgų. Paslaptingasis žmogus šikšnosparnis BETMENAS toks ir yra, o BETMENO programa vaikams puikiai atspindi visas herojaus vertybes. Vikrumo rungtys, galvosūkiai, jėgų išbandymai, iniciatyvos ugdymas bei įvairūs kovų menai.  Visiem žinomas super herojus BETMENAS pasistengs, kad vaikai atrastų didvyrį savyje ir puikiai praleistų laiką.

Pageidaujant, BETMENUI gali pagelbėti jaunasis jo padėjėjas Robinas.

Mes indėnai - Vaikų gimtadieniai su teminiais ir pasakų personažais
Mes indėnai - Vaikų gimtadieniai su teminiais ir pasakų personažais

Iš kur ir kada atsirado indėnai? Koks yra magiškas Saulės ritualas? Kaip veikia indėniška spjaudyklė? Kam reikalinga Taikos pypkė? Tai tik keli klausimai, į kuriuos atsakymus ras dailioji Smilgos Žiedas – narsi ir išradinga indėnų genties Tikitaki gyventoja.  Išsipiešę veidus indėniškais raštais ir sugalvoję ypatingą savo genties pavadinimą, vaikai leisis į pilną įspūdžių indėnišką nuotykį! Programoje išgirsite ne tik daug indėniškų istorijų, bet daug dalykų išbandysite praktiškai: dalyvausite ritualuose, išbandysite indėniškus įrankius, šoksite indėnišką šokį, dalyvausite mamutų medžioklėje ir rungsitės dėl Didžiojo genties vado Vinetu titulo. O jei kils nesutarimų, kaip ir prieš daugelį amžių, juos padės išspręsti Taikos pypkė. Ši programa tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams.

 

 
Robinzonas Kruzas - teminis personažas vaikų gimtadieniui, vaiko šventei
Robinzonas Kruzas - teminis personažas vaikų gimtadieniui, vaiko šventei

Aborigenė Kim Žavi – laukinė mergina iš Negyvenamos salos. Muzika ir šokiai jos kasdienybė, gėlių karoliai  pagrindiniai papuošalai, vaisių salotos  mėgstamas patiekalas.

Robinzonas Kruzas – nuotykių ieškotojas ir negyvenamos salos gyventojas. Šie du personažai padės šventės dalyviams persikelti į negyvenamą salą. O saloje jau teks ieškoti maisto, kurį gauti nėra taip paprasta.

Programa kupina linksmų ir keistų žaidimų, nuotaikingų užduočių bei negyvenamos salos galvosūkių. O taip pat maskuosimės nuo čiabuvių gyventojų ir kelsimės per srauniąją upę. Viską atlikę išmoksime pasigaminti labai skanų negyvenamosios salos patiekalą. Negyvenamos salos gyventojams visas gyvenimas didelis ir linksmas nuotykis!

Jei esate tikri nuotykių ieškotojai ir norite sužinoti kaip gyventi negyvenamoje saloje, būtinai turite susipažinti su Aborigene Kim ir/arba Robinzonu Kruzu.

Vaikų gimtadienio programa Džiumandži - animatoriai, personažai
Vaikų gimtadienio programa Džiumandži - animatoriai, personažai

Kai pasirodo Džiudė, tai gali reikšti tik viena – metas persikelti į džiungles ir sužaisti Džumandži. Džumandži – tai labai linksma ir aktyvi programa džiunglėse. Ar įsivaizduojate kokie išbandymai laukia čia patekus ir kiek kliūčių teks įveikti, kad sėkmingai užbaigti žaidimą? Kas išdrįs pirmas mesti didžiulį kauliuką?  Oplia... džiunglių nuotykiai prasideda! Dramblių lenktynės, liūtų urvas, liepsnojanti gėlė, ilgasis pitonas ir kiti žaidimai laukia visų pakliuvusių į Džumandži. Ši programa tinka visiems aktyviems vaikams. Tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Vaikų gimtadienio programa Piratiški nuotykiai - animatoriai, personažai
Vaikų gimtadienio programa Piratiški nuotykiai - animatoriai, personažai

Jie savo žygiais šiurpino galingiausius laivynus. Jų laivai plačiame vandenyne atsirasdavo tarsi iš niekur ir dingdavo taip greitai, kad niekas nesuspėdavo jų susekti. Piratas Džekas ir Piratė Margo žino viską apie klajones jūromis ir vandenynais, todėl išmokys vaikus įvairiausių piratiškų gudrybių.

Vaikai šoks piratišką šokį, mokysis suprasti piratų žemėlapį, išgirs daug įdomių istorijų ir išbandys jėgas linksmuose piratiškuose žaidimuose.  Ir tai dar ne viskas! Jei pasirodo piratas Džekas arba piratė Margo, žinokit, kažkur netoliese slepiasi Didysis Paslaptingasis Piratų Lobis.

Jei esate drąsūs, ryžtingi, mėgstate nuotykius, svajojate tapti piratais ir rasti lobį, būtinai turite susipažinti su piratu Džeku ir/arba pirate Margo. 

Vaiduokliška vaikų gimtadienio programa - animatoriai, personažai
Vaiduokliška vaikų gimtadienio programa - animatoriai, personažai

Žvangančios grandinės ir paslaptingi garsai, siaubingos istorijos. Brrr.....   Visa tai yra paslaptingojo Vaiduoklio palydovai.  Pasikviesti Vaiduoklį į šventę gali ir maženi (4-6 m.)  ir šiek tiek ūgetėję (7-10 m.) vaikai.

Mažesniuosius gali aplankyti mažas nebaisus vaiduokliukas Kasperas (nedėvintis veido kaukės, kaip nuotraukoje), pats bijantis didelių vaiduoklių,  su linksmais ir nuotaikingais žaidimais, vaiduokliukiškais veido piešiniais, balionų mūšiu ir kitais nepavojingais žaidimais. 
Didesniųjų vaikų laukia susitikimas su dideliu Vaiduokliu, jo šiurpūs pasakojimai, „šaltos pinklės“, magija, vaiduoklių šokio pamoka ir kiti neįtikėtini dalykėliai. Ar bus baisu? Pakankamai, kad būtų įdomu Smile

Vaikų gimtadienio programa Pelenės Istorija - animatoriai, personažai
Vaikų gimtadienio programa Pelenės Istorija - animatoriai, personažai

Stebuklingąją batelio istoriją žino kiekviena mergaitė, bet ne kiekviena buvo sutikus tikrąją Pelenę. Iš pasakos nužengusi Pelenė mielai apsilankys šventėje ir įtrauks vaikus į linksmą ir įdomią kelionę per pasaulį. Kelionės tikslas - pabėgus iš piktos pamotės surasti savo svajonių princą. Užduotis ne iš lengvųjų, tad pagelbėti reikės visiems dalyvaujantiems. Vaikai keliaus per pasaulio šalis ir turės įveikti daug linksmų užduočių.

Vaikų gimtadienio programa Seklių Klubas - animatoriai, personažai
Vaikų gimtadienio programa Seklių Klubas - animatoriai, personažai

Sveiki atvykę į seklių klubą. Šaunią vietelę, kur renkasi pačios išradingiausios ir sumaniausios asmenybės. Dalyvių laukia sudėtinga byla – dingusios relikvijos paieška.

Programą veda Seklė Panelė X, kuri pasitelkusi vaikus į pagalbą ieškos paslaptingai dingusios karališkosios šeimos relikvijos. Panelė X supažindins vaikus su seklių darbo kodeksu ir kitomis nerašytomis taisyklėmis, įšventins vaikus į tikrųjų seklių gretas, paims pirštų antspaudus ir tyrimas prasidės. Paslaptingai užkoduotos  ir išslapstytos šventės vietoje nuorodos augins vaikų smalsumą ir skatins kuo greičiau ištirti bylą. Tai labai smagus detektyvinis žaidimas, kuriame daug loginių užduočių. Kadangi visi sekliai privalo būti ne tik gudrūs, bet ir stiprūs, aktyvių žaidimų ir išbandymų vaikams taip pat nepristigsime.

Kai šventėje dalyvauja daug vaikų, Panelė Seklė X  į pagalbą gali pasitelkti Poną Seklį Y, labai patyrusį bylų tyrimo ekspertą.

 

Vaikų gimtadienio programa Pas Plėšikus - animatoriai, personažai
Vaikų gimtadienio programa Pas Plėšikus - animatoriai, personažai

Mūsų plėšikų porelė šiek tiek skiriasi nuo tradicinių plėšikų. Jie triukšmingi ir balsingi, tačiau nuoširdūs, paprasti ir labai geranoriški. Todėl ir plėšikų programa aktyvi, linksma, triukšminga, nuotaikinga.

Šventėje vaikus aplankiusi plėšikė Ronja, gerai žinoma iš legendų apie plėšikų šeimas, parodys vaikams linksmąją ir įdomiąją plėšikų gyvenimo pusę. Iki šventės, jos dalyviai privalėtų sukaupti visas savo jėgas, balso stygas, kojų miklumą, drąsą bei gerą nuotaiką, kadangi patekę pas plėšikus, dalyviai žais aktyvius komandinius žaidimus, ieškos grobio, mokysis plėšikų šokio, atliks logines ir linksmas užduotis, visai kaip tikri plėšikai!!!

Vaikai bus įšventinti į tikrą plėšikų būrį ir turės laikytis čia galiojančių taisyklių. O tada didžiojo grobio paieškos prasidės!.... Laikykitės – plėšikai ateina!

Vaikų gimtadienio programa Katino Pūkio Pasaka - animatoriai, personažai
Vaikų gimtadienio programa Katino Pūkio Pasaka - animatoriai, personažai

Mielas, oranžinis, pūkuotas gimtadienio bičiulis, patiems mažiausiems vaikučiams. Jis sugeba ne tik sudominti, bet ir įtraukti į specialius žaidimus: spalvingas mažylių žaidimų patiesalas, skirtas lavinti atminčiai ir reakcijai, lengvi rateliai, muilo burbulai ir žaismingi balionai. O programėlės pabaigoje katinas ne tik uždegs torto žvakutes, jį supjaustys, bet ir padės padainuoti gimtadienio dainelę.

Tai trumpa ir ypatinga programėlė, kurios metu mažasis jubiliatas bus ne tik pasveikintas, bet ir užimtas. Kadangi pagrandukams svarbiausia ryškios spalvos, švelnus balsas ir rami veikla – katinas Pūkis puikus pagalbininkas rengiant šventę tiems, kuriuos tėveliai nori nustebinti.

Vaikų gimtadienio programa Fėjos Kerėjos Stebuklai - animatoriai, personažai
Vaikų gimtadienio programa Fėjos Kerėjos Stebuklai - animatoriai, personažai

Vienas gracingas ir lengvas stebuklingos lazdelės mostelėjimas ir viskas pasaulyje pradeda suktis į kitą pusę. Daiktai randa savo vietas, vaikučių ašarėlės nustoja riedėti, o vietoj jų atsiranda šypsenos. Susipažinkit -  Gėlių Fėja Kerėja. Jai atvykus į gimtadienį, oras pakvips gėlėmis, saulutė išlys iš debesies ir viskas aplink sužibės ryškesnėmis spalvomis. Gražioji Fėja papasakos vaikams apie paslaptingą fėjų gyvenimą ir stebuklingus burtus. Kol vaikai klausysis, ant jų veidukų Fėja Kerėja nupieš stebuklingas linksmas, spalvotas gėlytes.

O po įdomios istorijos parodys keletą nuotaikingų žaidimų, kartu su vaikais padainuos linksmų dainelių ir pašoks stebuklingą fėjų šokį. Tiek prisilinksminus ateis laikas atsikvėpti, todėl Fėja Kerėja pamokys kaip pasigaminti stebuklingą burtų lazdelę. Vaikams teks būti labai atsargiems, kad netyčia šalia esančio draugo nepaverstų varle ar gėle.  O jei taip ir nutiks, Gėlių Fėja Kerėja atskleis paslaptį kaip vėl atvirsti žmogumi.  Smagiai paišdykavus ir linksmai nusiteikus, sulauksime iškilmingiausios gimtadienio dalies. Sveikinsim jubiliatą, uždegsim žvakutes, atliksim pažadų ceremoniją ir valgysim skaniausią tortą pasaulyje.

 

Vaikų gimtadienio programa Svečiuose Klounas - animatoriai, personažai
Vaikų gimtadienio programa Svečiuose Klounas - animatoriai, personažai

Linksma, nuotaikinga, pilna pokštų klouno Bimbo ar klounės Bambės  programa vaikams. Klounai pas vaikus atkeliaus su didžiuliu linksmybių lagaminu, iš kurio skraidys balionai, virstantys gyvūnėliais, spalvotos popieriaus gniūžtės kuriomis galima net žongliruoti, milžiniški muilo burbulai, prajuokinsiantys ne vieną mažylį. O kur dar klouno išdaigos ir pokštai, kurie taip patinka vaikams. Taip pat visi mokysis šokti labiausiai pašėlusį klounų šokį. Prisidūkę su linksmaisiais klounais, atokvėpio minutėlę dideni vaikučiai sukurs bendrą sveikinimą jubiliatui, o mažyliai nuspalvins klounišką palinkėjimų raštą. O tada jau ateis skaniausia šventės dalis – Torto ceremonija.

Juokas, susižavėjimo šūksniai ir vaikų krykštavimas į programos kainą įskaičiuotas.

Vaikų gimtadienio programa Lapė Snapė - animatoriai, personažai

Laputė - pati gudriausia miško gyventoja, kuri visuomet išsisuka iš pavojų. Lapė Snapė pergudrauja vilką, mešką, zuikį bei kitus miško žvėrelius. Netgi sugeba iš žvejo žuveles išvilioti. Šioje programėlėje ji papasakos vaikams apie savo nuotykius: linksmus, graudžius ir net pamokančius. Beje, į gimtadienį ji atkeliaus tikrai ne viena, o su būriu pliušinių draugų, besislapstančių pintinėlės dugne. Taip pat vaikai sužinos, kaip lapė Snapė bandeles minko ir krosnyje kepa… Ir kai pilvukai bus visų jau sotūs, Laputė ims ir visus vaikus šokti pamokys. Dainuos dainelę apie Lapę Snapę ir žais linksmus lapučių žaidimus, o kas bus toliau, ji laiko paslapty, kad būtų nustebinti vaikai visi.

Kareiviška vaikų gimtadienio programa  - animatoriai, personažai
Kareiviška vaikų gimtadienio programa  - animatoriai, personažai

Į gimtadienį atvykęs Kapitonas turės patikrinti, kaip kareiviai pasiruošę ginti Tėvynę. Programą pradėsime  tikriausia priesaika ir instruktažu, po kurio visi bus įšventinti į kursantus. Suformavus būrį mokysimės skanduoti ir maskuotis, žygiuoti ir paklusti visoms komandoms. Praėjus teorinį kursą, visų dalyvių lauks tikros karinės pratybos: nuo lovos klojimo ir raportavimo iki sužeistųjų gabenimo ir kliūčių ruožo.

Tiesa, tankų lenktynės į programą taip pat įtrauktos.

Bėgt, gult, bėgt, šaut, bėgt... Karinių laipsnių suteikimas ir apdovanojimai pagal nuopelnus ir pasiekimus.

Vaikų gimtadienio programa Kiškio Piškio Pasakėlės - animatoriai, personažai

Strikt pastrikt skuba Kiškis per laukus į vaikučių namučius! Šis mielas, judrus ir be galo švelnus personažas nudžiugins Jūsų vaikučius spalvinga bei nuotaikinga programėle. Ei, morkų jie tikrai nevalgys, bet žais, dainuos ir rankytėmis smagiai paplos. Kadangi programėlė skirta mažiausiems, Kiškis pamokins vaikučius ne tik piešti, bet ir šokti Kiškių šokį, ir ne bet kur, o pačiame muilo burbulų lietuje. Ir tai dar ne viskas! Kai gimtadienis įsisiūbuos, Ilgaausis pripūs kalną įvairiaspalvių balionų, kur bus galima drauge nugriūti ir smagiai kojytėmis papurtyt. Beje, Kiškis labai jau greitas ir apsukrus, tad gaudynės tikrai bus. O kaip gi gimtadienis be torto? Ilgaausis tikras smaližius, todėl jo tikrai nepamirš. Beliks tik susikabinti rankytėmis, užsimerkti ir….. ir stipriai pūsti…

Vaikų gimtadienio programa Mūsų komanda - animatoriai, personažai

Išbandykite save kupinoje iššūkių komandos kūrimo programoje, kurioje azartas bei nepakartojami įspūdžiai garantuoti! Programos metu linksmai ir aktyviai praleisite laiką ir turėsite galimybę geriau pažinti save ir savo draugus! Programa sudaryta iš užduočių, ugdančių komandinį darbą, atsakomybės jausmą, padedančių įveikti baimes, pasitelkti loginį mąstymą bei visiškai pasitikėti draugais.

Ar dar kyla abejonių, ką pasiūlyti draugams nuveikti per gimtadienį?  Puikiai praleisite laiką kartu, o po programos pajusite, kad tapote dar artimesni ir draugiškesni vieni kitiems!

 

Vaikų gimtadienio programa Fokus Pokus - animatoriai, personažai
Vaikų gimtadienio programa Fokus Pokus - animatoriai, personažai

Fokus, pokus marokus! Visi gimtadienio dalyviai patenka į magišką stebuklų pilną pasaulį. Atsargiai, nes garsiai ištaręs šį burtažodį gali tapti maža skruzdėlyte. Bet nebijok, raganaitė Lilė tau pagelbės vėl atvirsti savimi. Nors Lilė yra raganaitė, kuri tik mokosi burtininkų mokykloje, tačiau ji moka daug burtų ir stebuklų.  Na..... ne viskas jai pavyksta iš pirmo karto, todėl geriausia burti kartu. Vaikai ir tėveliai turės galimybę išbandyti slapčiausius burtažodžius. Tik nepamirškite elgtis atsakingai, nes užburtame pasaulyje apstu netikėtumų! Visi dalyviai keliaus oru, praras atmintį, taps stebuklingais herojais, ieškos Nepaprasto Paprasto Atrasto, sprendimų ir išeičių iš beviltiškų ar komiškų situacijų.

Vaikų gimtadienio programa Pižamų vakarėlis - animatoriai, personažai
Vaikų gimtadienio programa Pižamų vakarėlis - animatoriai, personažai

Kaip smagu, kai visos geriausios draugės susirenka vakare paslapukauti, papasakoti slapčiausius nutikimus, pakalbėti apie berniukus, pažaisti įvairius žaidimus ir kaip reikiant pašėlti!

O dar geriau, kai į svečius gali pasikviesti pačia šauniausią PIŽAMŲ VAKARĖLIO ekspertę, kuri tikrai pasufleruos kaip smagiai praleisti vakarą. Juk ju linksma mergina, žinanti visas pižamų vakarėlio taisykles ir tradicijas.  Pasiruoškite savo gražiausias pižamas, šilčiausias kojines ir linksmiausias istorijas, nes be jų šis vakaras bus nuobodus. Tad pasikaustome pagalvėmis ir trys, du, vienas – pradedam pagalvių mūšį!.  Kai išsidūksite, mokysitės kelių grožio procedūrų, gersite skanią arbatą ir dalinsitės mergaitiškomis paslaptimis. Vėliau bursitės kortomis. Kortos tikrai nesumeluos ir  sužinosite, kuris klasės draugas yra iki ausų įsižiūrėjęs.

 

Alisa stebuklų šalyje - pasakų personažas vaikų šventėms, gimtadieniui
Alisa stebuklų šalyje - pasakų personažas vaikų šventėms, gimtadieniui

Jau beveik pusantro šimto metų Alisa yra vienas mėgstamiausių viso pasaulio vaikų pasakų personažų. Pasakojimas apie mergaitę Alisą, nusekusią paskui Triušį į jo urvą, įkvėpė ir mus parengti programą vaikų šventėms. Tai linksma nuotaikinga, pilna nuotykių programa tinkanti tiek berniukams, tiek mergaitėms. Programos metu Alisa pasakos apie savo draugą Skrybėlių ir save. Žaidimų pagalba vaikai patirs ir išgyvens nuotykius, kuriuos patyrė Alisa Stebuklų šalyje. Visi šventės dalyviai mokysis gaminti magišką burbuliuojantį gėrimą, slapstysis nuo pavojų, šoks, žais ir spręs loginius žaidimus.

Jei pageidaujate, kartu su Alisa vaikus aplankyti gali ir jos draugas Skybėlius.

 

Vaikų gimtadienio programa Linksmiada - animatoriai, personažai
Vaikų gimtadienio programa Linksmiada - animatoriai, personažai

Ar esate drąsūs? Ar esate stiprūs? Ar esate vikrūs? Puiki galimybė tai patikrinti šmaikščioje Linksmiadoje.  Tai  programa skirta aktyviems, žingeidiems, šmaikštiems vaikams, pasitelkus aktyvumo, įžvalgumo ir mąstymo reikalaujančias užduotis.  Programoje dalyvausiantys vaikai praplės savo žaidimų akiratį, išbandys save skirtingo pobūdžio rungtyse, kiekvienas atskirai ir visi kartu sieks tikslo - Olimpinių apdovanojimų! Kad viskas vyktų sąžiningai, teisingai, tvarkingai ir pagal planą, užtikrins daugumos Olimpiadų beveik dalyviai Ponaičiai Treneriai. Be to, kaip ir kiekvienoje Olimpiadoje, programos pabaigoje laukia geriausiųjų, šmaikščiausiųjų ir aktyviausiųjų apdovanojimai!

Gimtadienio vaikams programa

Gimtadienio vaikams programa reikalinga tam, kad tėveliai galėtų atsipūsti ir mėgautis savo mažylio švente bei tam, kad vaikai pasisemtų itin daug gerų emocijų, būtų užimti ir pasinėrę į smagią veiklą. Gimtadieniai vaikams - šventė ir vaikams, ir tėvams.

Profesionali gimtadienio programa apima įvairias užduotis tiek tėveliams, tiek vaikams, daug smagių žaidimų vaikams. Programa paskirstoma taip, kad veikla būtų ir aktyvesnė, ir pasyvesnė. Toks balansas padeda vaikams nepavargti ir mėgautis švente.

Programos trukmė

Programos trukmė priklauso nuo šventėje dalyvaujančių vaikų amžiaus. Gimtadieniai vaikams gali būti rengiami įvairaus amžiaus vaikų grupėms bei įvairios trukmės. Jei dalyvauja įvairaus amžiaus vaikai, tikslinga pasirinkti, atsižvelgiant į daugumos amžių.

Patys mažiausieji, iki trejų metukų, nesusikoncentruoja ilgesnei veiklai, jiems viskas greitai pabosta, todėl nerekomenduojama jiems užsakyti ilgesnės kaip valandos programa. Ikimokyklinio amžiaus vaikams rekomenduojama optimali programos trukmė – 1,5 valandos. Ilgiausia – 2 valandų – programa siūlytina vyresniems kaip 7 metų vaikams, kurie ilgam susikoncentruoja, nepavargsta.

 

Vaiko gimtadienis – labiausiai laukiama šventė. Draugai, dovanos, skanus tortas – būtini gimtadienio akcentai, bet kad šventė būtų dar įspūdingesnė, siūlome pasikviesti vaiko mėgstamą personažą ir surengti teminį gimtadienį.

Mūsų programų tikslas: supažindinti vaikus su  nuotaikingais personažais ir apjungti visus bendrai veiklai – linksmybėms. Taip pat sukurti šiltą, jaukią, nepaprastą atmosferą, kurioje vaikai jaustųsi ypatingi. 

Renginiaivaikams.lt  programomis siekiame lavinti vaikų vaizduotę, išradingumą, suteikti daug gerų, švelnių emocijų, mokyti draugiškumo.

Vaikučiams iki 3 metų rekomenduojame 1 val. trukmės programas.

4-6 metų vaikams rekomenduojame 1,5 val. trukmės programas.

7 m. ir vyresniems vaikams rekomenduojame 2 val. trukmės programas.

Jei neapsisprendžiate dėl personažo pasirinkimo, susisiekite su mumis ir mes Jums patarsim.


VAIKŲ GIMTADIENIO PROGRAMĄ galite paįvairinti taip pat užsakę mūsų siūlomas papildomas paslaugas: Piešinius ant veidoBalionų lankstymąŠaržusDidžiulių muilo burbulų šouPasivažinėjimą Trikke.

Taip pat galime pasiūlyti vaikų renginio įgarsinimo paslaugą.

Mūsų gimtadienio programų tikslas: supažindinti vaikus su  nuotaikingais personažais ir apjungti visus bendrai veiklai – linksmybėms. Taip pat sukurti šiltą, jaukią, nepaprastą atmosferą, kurioje vaikai jaustųsi ypatingi. Renginiaivaikams.ltprogramomis siekiame lavinti vaikų vaizduotę, išradingumą, suteikti daug gerų, švelnių emocijų, mokyti draugiškumo.