Kontaktai

info@renginiaivaikams.lt

 

Užsakymai:

8-615-88877

Administracija:

8-615-88822

 

Parašykit mums

Vaikų gimtadienių ir kitų švenčių programos vedamos lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis.

Darželio išleistuvės

Darželis – pirmoji institucija, kurioje vaikas laiką leidžia atskirai nuo tėvelių, ugdo savo socialinius įgūdžius, mokosi, bendrauja, žaidžia ir įgyja daug naujos patirties. Darželyje praleistas laikas daugeliui mažylių labai smagus ir siejasi su teigiamomis emocijomis. Todėl darželio išleistuvės – svarbi šventė, kuomet užverčiamas vienas vaiko gyvenimo etapo lapas ir atverčiamas naujas.

Mes siūlome smagias programas su itin nuotaikingais personažais, kad Jūsų vaikų darželio išleistuvės būtų nepamirštamos ir siejamos tiks su pačiomis šilčiausiomis ir smagiausiomis akimirkomis.

Profesionalūs personažai, remdamiesi sukaupta patirtimi, pasirūpins puikia šventės programa, smagiomis užduotimis bei įtraukiančiais žaidimais, geromis emocijomis ir šventiška nuotaika. Nuošaly neliks ir tėveliai. Juk darželio išleistuvės – svarbi šventė ne tik mažyliams, tačiau ir jų tėveliams.

Neretai po darželio baigimo vaikai tarpusavyje jau nebebendrauja, jie pardeda lankyti mokyklas ir įgyja naujų draugų. Tad darželio išleistuvių šventė yra puiki proga paskutinį kartą pasibūti su savo grupės draugais, paišdykauti, pašėlioti su puikiais personažais, kad atmintyje išliktų šviesios ir smagios akimirkos.

Darželio išleistuvių apranga

Darželio išleistuvių šventei tema gali būti sugalvota auklėtojų, jei vaikai rengia dar ir savo programėlę. Tuomet išleistuvių apranga turi atitikti temą. Jei temos nėra, tuomet aprangos klausimas gali tapti tikru galvos skausmu tėveliams. Neretai pastarieji persistengia, siekdami papuošti savo vaikus. Nepamirškite, kad Jūsų vaikas vis vien bus pats gražiausias, tačiau rengiant būtina atsižvelgti ir į jo poreikius.

Remdamiesi savo patirtimi, patariame, kad darželio išleistuvių apranga turi būti patogi pačiam vaikui, nevaržyti jo judesių. Jei pasinaudosite mūsų paslaugomis, turėtumėte žinoti, kad su personažais vaikai daug bėgios, judės, žais, todėl apranga turi jiems leisti tai laisvai daryti.

Darželio išleistuvių programa

Siūlome kelis programų darželio išleistuvėms variantus. Na, sakykite, kuris gi vaikas nemėgsta klounų? Tad nuotaikinga Bimbo ir Bambės klounada sužavės visus vaikus. „Linksmiada – Drąsūs! Stiprūs! Vikrūs!“ pakvies vaikus rodyti savo drąsą, stiprumą ir kojyčių vikrumą. Norintiems savo vaikams padovanoti nuotaikingą ir muzikalią programėlę, siūlome rinktis „Į Smaragdo miestą geltonų plytų keliu“. 

Darželio išleistuvių vieta

Dažniausiai egzistuoja du darželio išleistuvių vietos pasirinkimo variantai: darželyje (grupėje arba salėje) arba darželio teritorijoje lauke. Neretai pasirinkimą apriboja lauko sąlygos. Tačiau jei lauke oras puikus, siūlome darželio išleistuves švęsti gryname ore. Čia vaikai turės daugiau erdvės žaidimams, pramogoms, bus lengviau įgyvendinti įvairias rungtis ir pan.

Tai pašėlusiai linksma programa, kurią veda geriausi ir išradingiausi cirko artistai – klounai Bimbo ir Bambė. Programos metu vaikai matys linksmą vaidinimą apie klounų Bimbo ir Bambės gyvenimiškas situacijas, jų cirko pasirodymus, norintieji galės pasimokyti žongliravimo paslapčių, klounai gros gitara ir kartu su vaikais sukurs linksmą išleistuvių dainelę.

Programos tikslas:įtraukti vaikus į linksmą, komišką, nuotaikingą bei pramoginę programą, kurioje kiekvienas pasijaus lyg cirko arenoje.

Programos vedėjai: Bimbo ir Bambė du komiški, šmaikštūs klounai, grojantis gitara ir lūpine armonikėle, mokantys žongliruoti, vaikščioti ant rankų ir kitokių įdomių dalykėlių.

Programos trukmė: 100 Min.

Programos kaina: 135 € grupei/klasei

Klouno vaikų išleistuvių programa pirmokams, darželinukams Klouno vaikų išleistuvių programa pirmokams, darželinukams Klouno vaikų išleistuvių programa pirmokams, darželinukams Klouno vaikų išleistuvių programa pirmokams, darželinukams
 

Ši  programa yra skirta aktyviems, žingeidiems, šmaikštiems vaikams, kurie tiesiog negali nustygti vietoje, nuolat turi kažką veikti, kažką galvoti, kalbėti ir pan. Ši programa - aktyvių estafečių, linksmų rungčių bei šiek tiek loginių uždavinių ,,kokteilis’’.

Kad viskas vyktų sąžiningai, teisingai, tvarkingai ir pagal planą, užtikrins daugumos Olimpiadų “beveik dalyvė” Panelė Raketė su ištikimiausiu savo treneriu Ponaičiu Užribiu. Be to, kaip ir kiekvienoje Olimpiadoje, programos pabaigoje laukia geriausiųjų, šmaikščiausiųjų ir aktyviausiųjų apdovanojimai!

Programos tikslas:suteikti galimybę vaikams tiesiog išsidūkti, naudojant aktyvuo, įžvalgumo ir mąstymo reikalaujančias užduotis. Programoje dalyvausiantys vaikai taipogi praplės savo žaidimų akiratį, išbandys save skirtingo pobūdžio rungtyse ir gana svarbu tai, jog kiekvienas atskirai ir visi kartu sieks tikslo - ,,Olimpinių’’ apdovanojimų!

Programos trukmė: 100 Min.

Programos kaina: 135 € klasei

Vaikų išleistuvių programa pirmokams, darželinukams Linksmiada Vaikų išleistuvių programa pirmokams, darželinukams Linksmiada Vaikų išleistuvių programa pirmokams, darželinukams Linksmiada
 

Tai aktyvi programa, kurią veda du visų laikų populiariausi plėšikai – Ronja plėšikų duktė ir jos geriausias draugas plėšikas Hocenplocas. Programos metu vaikai bus supažindinti su plėšikų gaujų tradicijomis, linksminimosi ypatumais, pergalės dainomis ir šokiais bei visokiomis išdaigomis.O taip pat ieškos didžiojo plėšikų grobio ir turės įvykdyti daug linksmų ir aktyvių užduočių.

Programos tikslas: įtraukti vaikus į linksmą, aktyvią, nuotaikingą bei pamokančią programą, kurioje kiekvienas galės sudalyvauti individualiose ir komandinėse užduotyse.

Programos vedėjai: Ronja plėšikų duktė, žinoma iš nuotaikingos knygos tokiu pat pavadinimu. Ši mergaitė yra labai aktyvi, nenustygstanti vietoje, energinga ir neieškanti žodžio kišenėje, nes kišenių paprasčiausiai neturi. Ronjos geriausias draugas –gudruolis plėšikas Hocenplocas kartais vaidinantis daug išmanantį ir net kai kada rimtą, tačiau karts nuo karto užsimirštantis  ir parodantis savo tikrąją išsiblaškėlišką, kartais net juokingai kvailą, prigimtį.

Programos trukmė: 100 Min.

Programos kaina: 135 € klasei

Vaikų išleistuvių programa pirmokams, darželinukams Plėšikų puota  Vaikų išleistuvių programa pirmokams, darželinukams Plėšikų puota  Vaikų išleistuvių programa pirmokams, darželinukams Plėšikų puota  Vaikų išleistuvių programa pirmokams, darželinukams Plėšikų puota  Vaikų išleistuvių programa pirmokams, darželinukams Plėšikų puota  Vaikų išleistuvių programa pirmokams, darželinukams Plėšikų puota  Vaikų išleistuvių programa pirmokams, darželinukams Plėšikų puota  Vaikų išleistuvių programa pirmokams, darželinukams Plėšikų puota
 

Jie savo žygiais šiurpino galingiausius laivynus. Jų laivai plačiame vandenyne atsirasdavo tarsi iš niekur ir dingdavo taip greitai, kad niekas nesuspėdavo jų susekti. Piratas Džekas ir Piratė Margo žino viską apie klajones jūromis ir vandenynais, todėl išmokys vaikus įvairiausių piratiškų gudrybių.

Vaikai šoks piratišką šokį, mokysis suprasti piratų žemėlapį, išgirs daug įdomių istorijų ir išbandys jėgas linksmuose piratiškuose žaidimuose.  Ir tai dar ne viskas! Jei pasirodo piratas Džekas arba piratė Margo, žinokit, kažkur netoliese slepiasi Didysis Paslaptingasis Piratų Lobis.

Jei esate drąsūs, ryžtingi, mėgstate nuotykius, svajojate tapti piratais ir rasti lobį, būtinai turite susipažinti su piratu Džeku ir pirate Margo.

Programos trukmė: 100 Min.

Programos kaina: 135 € klasei

Vaikų išleistuvių darželinukams, pirmokams programos personažais Vaikų išleistuvių darželinukams, pirmokams programos personažais Vaikų išleistuvių darželinukams, pirmokams programos personažais Vaikų išleistuvių darželinukams, pirmokams programos personažais Vaikų išleistuvių darželinukams, pirmokams programos personažais Vaikų išleistuvių darželinukams, pirmokams programos personažais Vaikų išleistuvių darželinukams, pirmokams programos personažais Vaikų išleistuvių darželinukams, pirmokams programos personažais Vaikų išleistuvių darželinukams, pirmokams programos personažais Vaikų išleistuvių darželinukams, pirmokams programos personažais Vaikų išleistuvių darželinukams, pirmokams programos personažais Vaikų išleistuvių darželinukams, pirmokams programos personažais Vaikų išleistuvių darželinukams, pirmokams programos personažais
 Vaikų išleistuvių darželinukams, pirmokams programos personažais
 

Muzikinis interaktyvus žaidimas su mergaite Dorote ir Šiaudine Kaliause, kurie keliauja Geltonų plytų keliu svajodami, kad jų troškimai išsipildytų. Linksmi, draugiški ir energingi personažai į savo nepamirštamus ir pramuštgalviškus nuotykius kviečiasi vaikus. Mažieji draugai patirs begalę nepamirštamų įspūdžių, išmoks plačiojo pasaulio paslapčių, susidraugaus ir taps vieninga keliautojų grupe.

Programos tikslas: įtraukti vaikus į linksmą, aktyvią, nuotaikingą bei pamokančią programą, kurioje kiekvienas galės sudalyvauti individualiose ir komandinėse užduotyse.

Jei nori tu iš tikro pasiekt svajonę savo,
Geltonas kelias veda keliaut ir nugalėt.
Duok, mielas drauge, ranką,
Kartu smagiau keliauti, 
Kartu kliūtis įveiksim, kol kelias pasibaigs.

Programos trukmė: 100 Min.

Programos kaina: 135 € klasei